(سهامی خاص)

شماره ثبت 506788

 

 

 شرکت تجارت گستر ناوک آسیا در تاریخ 09/12/95 تأسیس و از ابتدای سال 1396 فعالیت خود را در زمینه حمل و نقل و تکمیل زنجیره لجستیک هلدینگ نفت و گاز پارسیان آغاز نموده است.

 این شرکت با راه‌اندازی تانکرهای گاز مایع مبادرت به حمل و نقل گاز مایع و مایعات گازی از مبادی داخلی و خارجی برای صادرات و ترانزیت به کشورهای افغانستان و پاکستان نموده است و همچنان در این حوزه فعال می‌باشد.

باتوجه به اینکه سهامدار مادر این شرکت و شرکت پتروشیمی تبریز، شرکت گروه گسترش نفت و گاز پارسیان می‌باشد، اولویت بر حمل محموله‌های پتروشیمی تبریز از جمله LIGHT END, But1, C3+, C5+, LSRG و سایر محموله‌های مورد نیاز مجتمع پتروشیمی تبریز از مبادی مختلف کشور از جمله عسلویه، اراک، بندر امام، بندرعباس، مهاباد و سایر مبادی بوده است.

این شرکت برای سایر مجتمع‌های پتروشیمی کشور از جمله پتروشیمی شازند، پتروشیمی شیمی بافت، پتروشیمی مهاباد و پتروشیمی میاندوآب اقدام به حمل خوراک مایعات گازی نموده است و آمادگی همکاری با صاحبان کالا و سایر شرکت‌های حمل و نقل داخلی و بین المللی را دارد.

 باتوجه به اینکه اخیراً سهامدار عمده این شرکت، شرکت پتروشیمی تبریز می‌باشد حوزه فعالیت حمل و نقل گسترده‌تر از گذشته شده و حمل استایرن مونومر از عسلویه و نفتا از مبادی آبادان، کرمانشاه و سایر مبادی به حمل مایعات گازی اضافه شده است. امید است با توسعه سازمانی و عملیاتی در حوزه حمل محصولات پتروشیمی تبریز (حمل جامدات) که عمدتاً صادراتی به کشورهای همجوار می‌باشد بتوانیم نقش مؤثری در زنجیره لجستیک پتروشیمی تبریز ایفا نمائیم.

 

 


6.1.7.0
گروه دورانV6.1.7.0