• info@tpco.ir
  • En
  • ساعت : ۱۴:۳۱:۲۹
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۲/۱۷ 
  • کد خبر : ۲۰۹۸
رو نمایی از ١٠٠٠ بسته معیشتی در رزمایش همدلی و احسان مومنانه در پتروشیمی تبریز
رو نمايي از ١٠٠٠ بسته معيشتي در رزمايش همدلي و احسان مومنانه در پتروشيمي تبريز

رو نمايي از ١٠٠٠ بسته معيشتي در رزمايش همدلي و احسان مومنانه در پتروشيمي تبريز با حضور  امام جمعه محبوب تبريز  و فرمانده سپاه عاشورا

 

رزمايش همدلي و احسان مومنانه 

 

🔹️با حضور دکتر آل‌هاشم نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه محبوب تبریز و سردار خرم فرمانده سپاه عاشورای تبریز و مهندس درفشی مدیر عامل پتروشیمی تبریز، مهندس باقری دیزج مدیر عامل پالایشگاه تبریز

 

 

 

🔹️نماینده ولی فقیه در استان ضمن تشکر و قدردانی از برگزارکنندگان مراسم " رزمایش احسان مومنانه" گفت: چنین اقدامات خیرخواهانه ای باعث خیر و برکت در زندگی مردم بالاخص انفاق کنندگان گردیده و همچنین فقر را در سطح جامعه از بین می برد.

 

🔹️امام جمعه تبریز از مقام معظم رهبری که بانی اصلی رزمایش مومنانه و رزمایش مواصات بودند قدردانی ویژه نمودند و آرزوی توفیق روز افزون و طول عمر باعزت تا حضور حضرت مهدی(عج) نمودند چرا كه باعث اجرای این اقدام خیرخواهانه در سطح کشور شدند. 

 

🔹️ایشان در پی این اقدام خیرخواهانه گفت همکاران شرکتهای پتروشیمی و پالایشگاه تبریز همیشه در انجام چنین امری پیشقدم بودند و با همت والایشان نقش بسزایی در پیروزی انقلاب اسلامی نیز داشتند.

 

 

🔹️مهندس درفشی مدير عامل پتروشيمي تبريز گفت :

خداوند متعال را شاکریم که در سایه الطاف الهی و همت کارکنان غیور شرکت توانستیم فرهنگ احسان و نيكوكاري را با محبت و بصورت خداپسندانه با رعايت كرامت انساني انجام دهيم .

 

 

 

🔹️مراسم اهداء ١٠٠٠ بسته معیشتی بین خانواده های نیازمند محله های اطراف پتروشیمی و پالایشگاه تبریز توزیع شد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها