• info@tpco.ir
  • En
  • ساعت : ۱۲:۴۱:۲۷
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ 
  • کد خبر : ۲۰۸۷
پیام تبریك نوروزی مهندس درفشی مدیر عامل پتروشیمی تبریز به كاركنان و خانواده بزرگ پتروشیمی تبریز

بنام یگانه پروردگارهستی

 

   همکاران ارجمند

 

   بهار طلوع دوباره زندگی است، بهار فصل نو شدن و روییدن است، فصل شتافتن است  به سوی اهدافی نو با افکاری  نو،  سرآغاز رستاخیز طبیعت است برای شکوفائی و تداوم نشاط حیات.

 

   حمد و سپاس پروردگار منان را که در سایه الطاف بیکرانش، سال 1398 خانواده بزرگ پتروشیمی تبریز با تلاش و همدلی توانست گامهای مثبتی در جهت توسعه ، افزایش تولید ، تسهیل تامین خوراک ، بهبود اقتصاد شرکت و افزایش رضایتمندی مشتریان بردارد .

 

  پتروشیمی تبریز با افتتاح دو طرح مهم " اتصال خط لوله اتیلن غرب و مخزن ذخیره نفتای چهارم " ، عقد قرارداد پلی اتیلن سنگین 310 هزار تنی ثابت کرد با وجود تمامی مشکلات و کاستیها، می توان با توکل بر پروردگار لایزال و اراده ای پولادین  فعل خواستن را با تمام وجود صرف کرد .

 

   امید است در سال پیش رو با تمسک به ریسمان مستحکم الهی ، تلاشهای خالصانه همکاران ، افقهای روشنی را از منظرهای مختلف دستیابی به چشم انداز ، حفظ و ارتقای جایگاه برتر شرکت و تامین رفاه و رضایتمندی هر چه بیشتر عزیزان را در پی داشته و برگهای زرین دیگری بر کتاب پرافتخار شرکت پتروشیمی تبریز بیافزاید.

 

   اینجانب ضمن آرزوی بهترینها برای همکاران و خانواده های محترمشان این ایام خجسته و میمون را تبریک عرض نموده و آرزو میکنم وجود نازنینتان از گزند روزگار در امان بماند.

 

                                                                                           سیاوش درفشی

                                                                                          مدیر عامل

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها