• شماره تماس :0218424700
  • info@tpco.ir
  • En
  • ساعت : ۱۱:۲۱:۱۹
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ 
  • کد خبر : ۲۰۷۰
    /  3
بازدید مهندس محمدی معاون محترم وزیر نفت در امور پتروشیمی از مجتمع پتروشیمی تبریز
مهندس محمدی معاون محترم وزیر نفت و هیئت همراه امروز چهارشنبه 4 اردیبهشت 1398 از سایت مجتمع پتروشیمی تبریز بازدید بعمل آوردند. مهندس درفشی مدیرعامل محترم مجتمع پتروشیمی تبریز، در خصوص وضعیت کلی شرکت ازجمله پروژه های توسعه ای، نحوه تامین خوراک، میزان تولید ، میزان فروش داخلی و خارجی، ارز آوری از صادرات، سودآوری شرکت و موفقیت های کسب شده در سالهای اخیر و همچنین مشکلات موجود بیانات مختصری ارائه نمودند. در ادامه جلسه معاون محترم وزیر نفت ضمن ابراز خرسندی از وضعیت شرکت و فضای سرسبز آن، پتروشیمی تبریز را سازمانی زنده، پویا و در حال حرکت به سوی توسعه تلقی نمودند و از تلاش های این شرکت در جهت بالا بردن تنوع محصول قدردانی نمودند.

مهندس محمدی معاون محترم وزیر نفت و هیئت همراه روز چهارشنبه 4 اردیبهشت 1398 از سایت مجتمع پتروشیمی تبریز بازدید بعمل آوردند.

مهندس درفشی مدیرعامل محترم مجتمع پتروشیمی تبریز، در خصوص وضعیت کلی شرکت ازجمله پروژه های توسعه ای، نحوه تامین خوراک، میزان تولید که با وجود مشکلات حدود868   هزار تن بوده است که سیر صعودي نسبت به سال ماقبل آن داشته ایم و همچنین اشاره کردند محصولات این شرکت 50درصد براي تامین نیاز داخل و 50درصد صرف صادرات به 36 کشور جهان می شود.

وي افزود : ما از معدود شرکت هاي پتروشیمی هستیم که ضمن صادرات گسترده بازار ثابتی در اروپا داریم.

در ادامه جلسه معاون محترم وزیر نفت ضمن ابراز خرسندی از وضعیت شرکت و فضای سرسبز آن، پتروشیمی تبریز را سازمانی زنده، پویا  و در حال حرکت به سوی توسعه تلقی نمودند و اذعان نمودند که بلحاظ مایع بودن خوراک، مجتمع دارای تنوع محصول بوده و بعد از پتروشیمی اراک که کاملترین مدل پتروشیمی با تولید بیش از 30 نوع محصول می باشد پتروشیمی تبریز قرار گرفته است.

وي در پایان خاطرنشان کرد که شرکت ملی صنایع پتروشیمی وظیفه خود می داند تا در رفع چالش هاي تامین خوراك همکاري نماید واز مدیریت طرح ها و بخش تولید شرکت ملی صنایع پتروشیمی خواست تا در حل چالش هاي پتروشیمی تبریز این مجموعه را همراهی کنند تا ضمن تولید ایمن،گام هاي بزرگی در جهت توسعه صنعت پتروشیمی برداشته شود.
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها