• شماره تماس :0218424700
  • info@tpco.ir
  • En
    /  4
عنوان : حضور فعال پتروشیمی تبریز در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست 1397
کد خبر : ۲۰۶۵
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ 
ساعت : ۱۷:۳۹:۳۵

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

حضور فعال پتروشیمی تبریز در دوازدهمين نمایشگاه بین المللی ایران پلاست  

 شرکت پتروشیمی تبریز با هدف حفظ بازار هاي فعلی بدنبال ایجاد بازارهاي جديد با  مشتریان و مصرف كنندگان  بزرگ است و از طرفی با رقابت در بازارهای داخلی در مقابل تولیدکنندگان مشابه بتواند با افزایش تولید در سالجاری همچنان در عرضه محصولات خود بیش از پیش موفق باشد .

 قابل ذکر است پتروشیمی تبریز از امروز 2 مهر در نمایشگاه بین المللی ایران پلاست  در سالن 8-9 غرفه شماره 2 برای جوابگویی به بازدید کنندگان و مشتریان عزیز فعال است .

 گفتنی است نمایشگاه بین المللی ایران پلاست به دنبال فراهم کردن زمینه ای برای رونق بازار صنایع پلاستیک داخلی و تسهیل روند بازاریابی جهانی و حضور این بخش از صنعت کشور در بازارهای جهانی است.

 این نمایشگاه امروز بزرگترین رویداد صنعت پلاستیک در منطقه خاورمیانه به شمار می رود و در بین نمایشگاه های معتبر صنعت پلاستیک جهان طبقه بندی می شود.

 دوازدهمین دوره نمایشگاه بین المللی ایران پلاست مهرماه 1397 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران در چهار گروه مواد اولیه، کالاهای ساخته و نیمه ساخته شده، ماشین آلات و تجهیزات و خدمات از تاریخ 2  الی 5 مهر 1397 از ساعت 8:30  الی 16:30برگزار خواهد شد.

  دوم مهر ١٣٩٧ اولين روز شروع نمايشگاه بين المللي ايران پلاست ، غرفه پتروشيمي تبريز ميزبان كثيري از مشتريان داخلي و خارجي از كشورهاي اروپايي و آسياي ميانه بوده است .بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.6.1.0

V4.6.1.0